fotograf na wieczór panieński

Wieczór panieński – reportaż z imprezy

Jaki prezent wybrać na Wieczór Panieński koleżanki?

Wieczór panieński czyli reportaż z imprezy dla przyjaciółek. To było wesołe spotkanie, na którym przyjemnością było robić zdjęcia. Sesja na wieczorze panieńskim a tak naprawdę tylko aperitif, przed szalonym wieczorem, na którym nie było już obiektywu. Dziewczyny były super, nie dość że ślicznie i spójnie ubrane to jeszcze w świetnych humorach. Na prawdę musiałam się pilnować aby nie zapomnieć że jestem w pracy:). Ponad to miasto o każdej porze jest dobrą scenerią na sesję plenerową.

Sesja z WIeczoru Panieńskiego w mieście.

Odwieczne pytanie: co ze światłem? Nasze spotkanie rozpoczęło się wczesnym, letnim popołudniem. Czyli światła było pod dostatkiem. Dzięki rozpoczęciu sesji na wieczorze panieńskim o takiej porze możliwe było wykonanie części zdjęć przy świetle naturalnym. Udało się również uchwycić piękną, ciepłą barwę światła z zachodzącego słońca. Czyli tzw złotą godzinę.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Fotograf na Wieczór Panieński Trójmiasto.

Zdjęcia z imprezy na Wieczorze Panieńskim w Gdańsku.

Wieczór panieński – reportaż z imprezy a może sesja naturalna w plenerze? Jest wiele możliwości na wykonanie sesji na wieczorze panieńskim. Wy również, bardzo często macie swoje, oryginalne pomysły. Bardzo sobie cenię Waszą kreatywność i zaangażowanie na sesji. Ponieważ każdy z nas jest inny i każdy z nas ma inny pomysł na siebie. To dzięki tej odmienności i dzięki temu, że chcecie się nią za mną dzielić, mogą powstawać sesje, z których każda jest oryginalna. Nie ma nic gorszego niż poczucie, że jest się elementem produkcji masowej. Zarówno po Waszej jak i po mojej stronie, było by to uczucie nie przyjemne. Dlatego warto, nie tylko w pracy (to do mnie:) ale w każdej dziedzinie naszego życia, wystrzegać się rutyny.

Oryginalne zdjęcia z Wieczoru Panieńskiego w Gdańsku.

Ah, moja filozoficzna natura zawsze wkłada mi kij w szprychy 🙂 Oczywiście wchodząc głębiej w temat, muszę przyznać że są zawody i sytuacje w życiu gdzie rutyna jest na wagę złota 🙂 Ale upraszczając, sesja zdjęciowa sesja zdjęciowa do nich nie należy. Oczywiście i tu można by doszukiwać się ale….. 🙂

Zeszłam z tematu a chciałam napisać o tym, że sesję zdjęciową z okazji wieczoru panieńskiego można wykonać w różnych miejscach i o różnej porze.

Przykład 1: sesja z okazji wieczoru panieńskiego zorganizowania przez siostry dla jednej z nich. Sesję wykonałyśmy w formie sesji plenerowej na łące. Naturalna stylistyka sesji pozwoliła zawrzeć w niej elementy reportażowe oraz piękne portrety plenerowe.

Przykład 2: sesja zdjęciowa z okazji ślubu w formie poranka panieńskiego. To również był prezent od siostry. Dziewczyny przyjechały do Sopotu żeby w kameralnym gronie świętować zamążpójście młodszej z nich. Sesja plenerowa na plaży o trochę trudniej porze ze względu na światło. Sesja poranka panieńskiego odbyła się około południa. O świetle na sesji już pisałam więc nie będę Was zanudzać. Czasami światło bywa wyzwaniem ale rzadko przeszkodą 🙂

chętnie odpowiem na twoje pytania