sesja studyjna w bieli
rodzinna sesja studyjna

Sesje rodzinne w bieli – nowe studio

Sesja rodzinna w studio w Gdańsku.

Witajcie po długiej przerwie. Witam Was sesją  rodzinną w bieli. Od dawna nie wrzucałam nowych postów na bloga, ponieważ w moim fotograficznym życiu przerabiałam wiele zmian. Albo odwrotnie. Mogę powiedzieć jedną zmianę ale wielką. W końcu po wielu rozterkach, analizach i rozwiewaniu wątpliwości. Wyprowadziłam studio z domu. Teraz mogę Was zaprosić do samodzielnego studia fotograficznego, które jest całe dla Waszej wygody. Nowa lokalizacja jest w Gdańsku, dzielnica Dolny Wrzeszcz, ul. Grażyny 18/4.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Fotograf rodzinny Gdańsk.

Sesja dziecięca z rodzicami.

Największa zmiana – powierzchnia i wygoda. Największą zmianą, widoczną na pierwszy rzut oka jest przestrzeń. Może niezbyt obszerna ale za to cała dla Was. To co pozostaje niezmienne to chilloutowa muzyka w tle, pyszna, pachnąca kawa i ciepło. Ciepło jest niezbędne bo bez niego maluszki dostają czkawki 🙂 

Istotne są też większe możliwości aranżacyjne. Zaczęłam od wprowadzenia sesji rodzinnych w bieli, o których marzyłam od dawna. 

Sesje rodzinne w bieli

Sesje studyjne w maślankowej bieli wykonywane są na łóżku lub przy oknie. Są to sesje w minimalistycznej aranżacji, lub lekko zbliżone do stylu boho. W takim klimacie zamierzam, również zaproponować Wam stylizacje do mini sesji świątecznych 2020. Naturalne białe sesje super sprawdzą się do sesji ciążowych, rodzinnych i dziecięcych. Będą też dobrym uzupełnieniem do sesji noworodkowych studyjnych. Ponieważ sesja na łóżku ma bardzo domowy klimat, można na nim wykonać całą sesję noworodkową naturalną.

Naturalna sesja rodzinna w studio.

Sesje w ciemnych tonacjach nadal pozostają. Uwielbiam sesje w B&W i w kolorze, w ciemnych tonacjach. Takie jak robiłam do tej pory. Więc nie zamierzam z nich rezygnować. Mają one bardziej artystyczny i dramatyczny charakter. Decyzja zawsze należy do Was. Decydując się na sesję w studio macie do wyboru sesję w bieli na łóżku lub sesję w czerni na ściance. A tak naprawdę nie musicie wybierać. Jeśli tylko macie ochotę możemy wykonać część zdjęć w bieli i część w ciemnej tonacji. A kto nam zabroni 🙂

chętnie odpowiem na twoje pytania