sesja rodzinna na plaży

Sesja zdjęciowa z wakacji

Gdzie zrobić sesję rodzinną plenerową?

Wiem, jestem jak zdarta płyta i zawsze powtarzam to samo. Wg. mnie najlepszym wyborem na sesję plenerową są zdjęcia na plaży. Dlaczego i gdzie?

  1. Jak przyjeżdżasz tu na wakacje plaża jest naturalnym wyborem na sesję z wakacji. Gdy tu mieszkasz sesja na plaży to też świetna decyzja. Plaża jest symbolem tego regionu i to nie tylko wakacyjnym symbolem.
  2. Namawiam wszystkich na sesję na plaży na Górkach Zachodnich. Tamta plaża daje bardzo wiele możliwości. Przede wszystkim nie ma w tle zabudowań gastronomicznych. Zazwyczaj jest na niej mniej turystów niż na innych trójmiejskich plażach. Plaża na Górkach Zachodnich to nie tylko plaża. Jest wokół niej wiele atrakcyjnych pod względem zdjęciowym przestrzeni. Jest las, łączki, kamienisty falochron…

Sesja jesienna na plaży.

Sesja rodzinna na plaży jest dobrym pomysłem nie tylko w wakacje. Oczywiste jest, że większość sesji plenerowych na plaży wykonuje się latem. Ale nie tylko oczywiste rozwiązania są piękne. Na plaży wykonuję również sesje jesienne.

Właśnie sobie uświadomiłam, że w ogóle o tym nie pisałam. Mam w planach nadrobić ten temat na początku września. Napiszę więcej o sesjach jesiennych na plaży. Spoiler alert! Dlaczego jesienną sesję zdjęciową fajnie wykonać na plaży?

  1. Wiadomo na jakiej plaży. Przy plaży na Górkach Zachodnich bujnie rosną krzewy dzikiej róży. Pięknie przebarwiają się jesienią i wyglądają jak pomarańczowo – żółta pierzynka. 
  2. Drzewa rosnące przy plaży nadają uroczą oprawę w barwach jesieni.
  3. Jeśli pogoda jest słoneczna a morze spokojne, osiągamy beztroski sielankowy efekt.

Jeśli morze jest wzburzone, wieje wiatr a niebo jest pełne chmur na zdjęciach uzyskamy przepiękny, ekspresyjny klimat. Jak na TEJ (link) sesji, mimo że to było przedwiośnie ale pogoda była dokładnie taka jak opisałam.

Prawie żadna pogoda nie jest przeszkodą do sesji plenerowej na plaży. Jej zmienność jest atutem i daje możliwość uzyskania naprawdę oryginalnych zdjęć. 

Do zobaczenia na plaży…

Sesja rodzinnana plaży.

chętnie odpowiem na twoje pytania