sesja we wrzosach Gdańsk

Sesja we wrzosach

Sesja we wrzosach na koniec lata?

Czy sesja we wrzosach to atrakcyjny pomysł na zdjęcia?

Nie wiem jak Ty ale ja mam tak, że jak coś mi chodzi po głowie, tzn, jakiś pomysł, ale mam lenia, wiadomo. Kiedy ja nie mam lenia? To niby chcę coś zrobić ale mi się nie za bardzo chce. Wtedy zaczynam sobie racjonalizować swoje lenistwo. Że mi to nie potrzebne. Że bez przesady, że w głowi mi się poprzewracało. I nie ważne jaki temat aktualnie rozgryzam, schemat jest zawsze taki sam.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Fotograf rodzinna Gdańsk.

Sesja rodzinna we wrzosach.

No i właśnie tak miałam w zeszłym roku z sesją we wrzosach. Bardzo chciałam takie sesje zrobić ale tyle na głowie i w ogóle, i się rozeszło po kościach. Potem, przez cała zimę zazdrościłam tym, którym się jednak chciało. I postanowiłam sobie, że choćby lenistwo przywiązało mnie do łóżka, to razem z tym łóżkiem pójdę do lasu i sesje we wrzosach 2021 zrobię.

Sesja rodzinna w plenerze.

Podsumowując akapit, ja już swoją sesję we wrzosach mam i będę nią cieszyła oczy i grzała serce cała zimę. Serdecznie zapraszam Cię na Twoją sesję. Oferta na Mini Sesje We Wrzosach jest poszerzona w stosunku do standardowej sesji o wydruki. Sprawdź szczegóły poniżej. Sesje we wrzosach odbywać się będą tylko we wrześniu. 

Sesja rodzinna w lesie.

Sesja rodzinna we wrzosach. Sesja rodzinna we wrzosach to jedna z możliwości. Na wrzosowej polanie można rozłożyć kocyk aby zrobić mini piknik. Na kocyku można zaaranżować wiele scenek wspólnej zabawy z dziećmi, gilgania, tulenia itp. Wrzosy są tytułowym motywem ale jednak bohaterami sesji zawsze jesteście Wy. Dlatego tak jak na każdej sesji tak również na sesji we wrzosach, skupiam się na waszej relacji, emocjach i uczuciach które sobie okazujecie.

Sesja ciążowa w plenerze.

Sesja ciążowa we wrzosach. Sesja ciążowa w plenerze to jedna z możliwości. I to całkiem popularny wybór. Już to widzę oczami wyobraźni jak kobieta leży na łące, cała otoczona kwiatami wrzosu. Na pewno taka kwiatowa sceneria nadaje romantyczną i delikatną nutę sesji ciążowej.  Jeśli tylko lubisz ten wrzosowy kolor, to myślę że efekt sesji we wrzosach Cię zachwyci.

Sesja portretowa w plenerze.

Sesja portretowa we wrzosach. Jeśli kochasz wrzosy a nie planujesz sesji w w/w typach to zapraszam Cię na sesję portretową. Taka sesja może być częściowo lub całkowicie sesją kobiecą / sesją sensualną lub sesją wizerunkową. W ramach jednej sesji, jeśli tylko sobie tego życzysz, możemy wykonać różnego rodzaju ustawienia: portretowe / wizerunkowe / kobiece / sensualne. Po zapoznaniu się z galerią online  sama zdecydujesz, które zdjęcia chcesz otrzymać. Czasami żeby się dowiedzieć trzeba spróbować, zwłaszcza jeśli nie pociąga to za sobą rosnących zobowiązań.

Jak się ubrać na sesję we wrzosach?

Jak się ubrać żeby ładnie wyglądać na zdjęciu?

W tym krótkim pytaniu są tak naprawdę zawarte dwa pytania. 

 1. Po pierwsze jak się ubrać?  Tu mam dwie wytyczne i obie równie istotne. Sugeruję ubrać się na jasno, po to aby jednoznacznie wyróżniać się na tle intensywnych kolorów wrzosowiska. Ponad to biały strój działa jak blenda, odbija światło i rozjaśnia twarze. To dwie cechy białego stroju, które w tych okolicznościach uważam za jednoznacznie pożądane.
 2. Po drugie żeby wyglądać ładnie. Tu jest jeszcze łatwiej, ponieważ to moja głowa, oko i spore doświadczenie, w tym abyś wyszła pięknie na zdjęciach. Składam tą deklaracje całkowicie spokojna, ponieważ wiem co mówię.

Zapraszam zarezerwuj swój termin sesji.

chętnie odpowiem na twoje pytania
sesja we wrzosach oferta
 
Co zawiera MINI SESJA we Wrzosach?
 • sesję zdjęciową wykonaną wysokiej klasy, profesjonalnym sprzętem – 5 naturalnych ujęć
 • profesjonalną obróbkę zdjęć obejmującą m.in. retusz skóry i korektę barw
 • czas trwania 45min.
 • po sesji dostęp do galerii online, w której znajdą się najlepsze zdjęcia z sesji, już po selekcji. Będzie ich więcej niż 5 i to Ty decydujesz, które chcesz otrzymać
 • wybrane zdjęcia przekazuję w formie elektronicznej jpg. oraz drukowane 15/23cm
 • konsultacje przed sesją, podczas rozmowy ustalamy szczegóły sesji, min Waszego stroju
 • koszt 350 zł
 • ponad to otrzymujesz moją wiedzę i doświadczenie fotograficzne. Cały czas się rozwijam i poszerzam swoje umiejętności, po to aby móc zaoferować Tobie jak najwyższą jakość artystycznych zdjęć 

Lokalizacja:

 • sesja plenerowa, las na obrzeżach Gdańska. Wrzosowisko znajduje się ok. 3 min spacerem od wejścia do lasu
 

Na sesje we wrzosach zapraszam we wrześniu. Proponuję krótki popołudniowy spacer po lesie i przy tej okazji wykonam dla Ciebie piękną sesję we wrzosach. Wrzosowisko znajduje się w lesie na obrzeżach Gdańska. Przed wejściem do lasu jest przestrzeń do zaparkowania samochodu. I to co bardzo ważne dla osób z małymi dziećmi: wrzosowisko znajduje się jedynie ok. 3 min. spacerem od wejścia do lasu.

Sesje we wrzosach w Gdańsku, dostępne terminy we wrześniu:  14 / 15 / 16 / 17 / 21 / 22 / 23 / 28 / 29 / 30.  Zapraszam zarezerwuj swój dzień na sesję we wrzosach, ponieważ czas szybko leci a rezerwacje topnieją.

Czekam na Twoją wiadomosć, do zobaczenia.

umów 
sesję