sesja rodzinna nad morzem

Gdańsk wita Warszawę

Sesja rodzinna nad morzem.

Sesja rodzinna nad morzem jest bardzo polularnym wyborem wśród wczasowiczów. Odwiedzasz Trójmiasto i chcesz mieć piękne zdjęcia z wakacji. Zapraszam na sesje rodzinne plenerowe na plaży. Jak we wszystkich oferowanych przeze mnie sesjach poza studio, dojazd na terenie Trójmiasta jest w cenie sesji.

Fotograf na sesję rodzinną na plaży.

Przyda się fotograf 🙂 Bardzo dużo spośród sesji letnich to sesje zamawiane przez turystów, którzy odwiedzają nasze piękne Trójmiasto. Uważam, że to świetny pomysł aby uwiecznić wakacyjne szaleństwa z pomomą fotografa. Bolączką nas wszystkich jest fakt, że na zdjęciach z wakacji nie ma całej rodziny, ponieważ zawsze brakuje fotografującego. Oczywiście rozwiązaniem może być selfie rodzinne. Niestety za pomocą selfie stick nie jesteśmy w stanie wykonać takiego reportażu jak poniżej. W takiej sytuacji służę swoją pomocą.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Sesja rodzinna na plaży.

Jeśli nie będzie pogody na sesji plenerowej?

Co z pogodą? Nad polskim morzem z pogodą bywa róznie. Oczywiście każdy chciałby przywieść z wakacj zdjęcia pełne słońca, ale nie zawsze jest to możliwe. Ta sesja jest przykładem na to, że nawet jak Wasz urlop przypadł na pochmurny i deszczowy okres to zdjęcia mogą wyjść na prawdę udane i przywoływać piękne wspomnienia. Krótki urlop często wiąże się z napiętym grafikiem atrakcji, zwłaszcza jeśli spędzamy go z dziećmi. Sesja rodzinna Doroty przypadła na jedyne możliwe popołudnie i akurat 30 min. przed burzą. Te okoliczności niczego nie popsuły i dostaliśmy wszystko co było nam potrzebne na sesji zdjęciowej. Jest zabawa, dobre chumory, jest odrobina szaleństwa i ekspresja, czyli wszystko to co powinna uwiecznić sesja rodzinna nad morzem. Gdyby nie troska o zdrowie maluszka to chętnie przeciągnelibyśmy reportaż aż do nadejścia burzy. Zdjęcia w deszczu i radosna, roześmiana ucieczka przed żywiołem, ah to by były zdjęcia.

Fotograf na sesję z wakacji w Gdańsku.

Sesja rodzinna nad morzem. Oczywiście trójmiejskie plaże nie leżą nad morzem tylko nad Zatoką Gdańską ale wielu wczasowiczów używa tego uproszczenia, więc się nie czepiajmy. Prawda jest taka, że i wielu tubylców również tak mówi 🙂 . Sesję wykonałam na plaży w Gdańsku Jelitkowie.

chętnie odpowiem na twoje pytania