sesja niemowleca Gdańsk

Sesja niemowlęca w domu

Sesja niemowlęca w domu, czyli wiecej o przygotowaniach.

Sesje domowe mają bardzo naturalny, swobodny przebieg. Ja nazywam je sesjami lifestyle, choć jest to trochę aranżowany lifestyle. Tak wiem, że te dwa określenia się wykluczają ale. No właśnie już tłumaczę o co mi chodzi. Teoretycznie sesje lifestyle powinny mieć reportażowy klimat, pokazujący Waszą codzienność w sposób nie zaaranżowany.

Sesja rodzinna w domu, czyli wiecej o przygotowaniach.

Oczywiście bardzo mi zależy na naturalnym efekcie na zdjęciach. Ale jednocześnie zależy mi równie bardzo na tym, żebyście wyglądali świetnie. Żeby było dobre światło, które nadaje magiczny klimat na zdjęciach. Żeby na zdjęciach nie znalazły się przypadkiem elementy, których nie chcielibyście na nich potem oglądać.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Fotograf noworodkowy Gdańsk.

Jak się przygotować do sesji noworodkowej w domu?

Właśnie dlatego, żeby efekt domowej sesji niemowlecej był naturalny ale jednocześnie piękny robię co poniżej:

  1. Zawsze przed sesją przeprowam z Wami konsultacje. Na takich konsultacjach, sugeruję jak się ubrać i jak przygotować mieszkanie. Albo zgadzacie się z tym co mówię, albo ustalamy wspólnie inne rozwiązanie.
  2. Przed sesja omiatam wzrokiem przestrzeń i wybieram najatrakcyjniejsze (pod kątem zdjęć) przestrzenie. Jeśli jest coś co warto by ukryć, delikatnie to sugeruję. 
  3. W trakcie sesji podpowiadam jak się ustawić względem światła żeby wyglądać ładnie i uzyskać ciekawy efekt na zdjęciach.
  4. Jeśli akurat macie pustkę w głowie, podpowiadamy pomysły na zabawę z dziećmi.

Sesja noworodkowa w domu, jak to wygląda?

Bardzo mi zależy, żeby efekt sesji odzwierciedlał Wasz klimat i estetykę. Żeby był zgodny z Waszym temperamentem. Dlatego wszystkie moje sugestie można poddawać dyskusji. Nie ma jednego dobrego scenariusza na sesję domową. Każda rodzina ma własny klimat i każda sesja jest trochę inna. I to właśnie jest cudowne, to że się od siebie różnimy.

Porównaj tą sesję niemowlęcą z jedną z poprzednich sesji domowych. Niby scenariusz był podobny a efekt na obu jest bardzo osobisty.

chętnie odpowiem na twoje pytania