sesja plenerowa zakochanych

Sesja na rocznicę ślubu Oli

Sesja plenerowa na rocznicę ślubu.

Sesja na rocznicę ślubu Oli, która wraz z mężem spędzała wakacje w Gdańsku, przepełniona była pocałunkami.

Uważam, że sesje par to cudowny pomysł na uwiecznienie Waszej miłości. Wyobrażam sobie że po latach, jako staruszkowie, oglądacie razem zdjęcia i wspominacie to gorące uczucie:).

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Fotograf na sesję zakochanych na plaży.

Sesja zakochanych na plaży.

Dlatego wspólne zdjęcia zakochanych to świetny pomysł na sesję narzeczeńską lub sesję z okazji rocznicy ślubu. Uważam, że dla sesji tego typu świetnie sprawdzi się plener lub sypialnia ale jestem otwarta również na wasze „fantazje”:) Las, plaża, centrum miasta lub domowe zacisze, wszędzie można okazać sobie miłość.

Ta sesja była wykonana na plaży w Górkach Zachodnich w Gdańsku. Jest to jedna z moich ulubionych plaż. Dlaczego? Plaża ta jest bardzo plastyczna i daje wiele możliwości aranżowania scen. Mamy tam do dyspozycji las, szeroką plażę oraz kamieniste wybrzeże.

Złota godzina na sesję plenerową.

O jakiej godzinie umówić się na sesję na plaży? Akurat na tej plaży nie ma to dużego znaczenia. Często wykonywałam na niej sesje rano. Zwłaszcza były to sesje z maluszkami i dostosowywaliśmy się do ich pory spania. Ale były to również sesje ciążowe lub po prostu rodzinne. 

Moją ulubioną porą jest jednak złota godzina przed zachodem słońca. O tej porze światło jest niesamowite. Nadaje ono piękny koloryt Waszej skórze. Dzięki temu że słońce jest już nisko można uzyskać piękne, świetlne refleksy na zdjęciu.

 

chętnie odpowiem na twoje pytania