sesja na dzień matki

Sesja na Dzień Matki

Dzień Matki zdjęcia rodzinne

oferta 2022
sesja na dzień matki

♥️ Sesja na Dzień Mamy to Twoja chwila spędzona z dziećmi i/lub z partnerem.
♥️ To piękne zdjęcia pokazujące Wasza miłość.
♥️ To ciepłe wspomnienia, do których będziecie wracać przez lata.

Sesja z okazji Dnia Mamy to piękne, naturalne kadry dla mamy z dziećmi lub przyszłej mamy. Sesja ma formę sesji rodzinnej w kwiatowej aranżacji w wiosennym klimacie. Ta aranżacja pięknie sprawdza się również do sesji ciążowej.

Jedna sesja na Dzień Matki przeznaczona jest dla jednej rodziny, czyli rodzic / rodzice + dzieci. Sesja jest odpowoedna dla dzieci powyżej 4 miesiaca życia. Z młodszymi dziećmi zapraszam na sesje noworodkowe i niemowlece.

Zabierz ze sobą uśmiech, jasne, naturalne ubranie a ja zajmę się resztą. Jeśli chciałabyś omówić ze mną dobór stroju na sesję, zapraszam zadzwoń do mnie. Z przyjemnościa Ci doradzę.

Aaa… Nie zapomnij zrobić rezerwacji terminu, link poniżej. Sprawdź również regulamin sesji na dole strony.

sesja na dzień matki
 
Co zawiera Sesja na Dzień Matki?
 • sesję zdjęciową wykonaną wysokiej klasy, profesjonalnym sprzętem – 5 naturalnych ujęć
 • profesjonalną obróbkę zdjęć obejmującą m.in. retusz skóry i korektę barw
 • czas trwania 45min.
 • po sesji dostęp do galerii online, w której znajdą się najlepsze zdjęcia z sesji, już po selekcji. Będzie ich ok. 30-40szt. z nich wybierasz zdjecia które chcesz otrzymać
 • wybrane zdjęcia przekazuję w formie elektronicznej jpg. oraz wydruki 15/21cm
 • konsultacje przed sesją oraz pomoc przy wyborze stylizacji
 • koszt 350 zł, zadatek 50zł
 • dodatkowe ujęcia 50zł/szt lub przejście na wyższy pakiet
 • ponad to otrzymujesz moją wiedzę i doświadczenie fotograficzne. Cały czas się rozwijam i poszerzam swoje umiejętności, po to aby móc zaoferować Tobie jak najwyższą jakość artystycznych zdjęć 

Lokalizacja:

 • sesja studyjna ul. Grażyny 18/4 Gdańsk Wrzeszcz
zarezerwój termin
zarezerwój termin
 1. Koszt sesji to 350zł za 5 ujęć przekazanych drogą elektroniczna przez wetranfer oraz wydruki 15/21cm.
 2. Przybycie na sesję jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu. 
 3. Przybycie na sesję jest równoznaczne z zaakceptowaniem stylu, sposobu kadrowania fotografii jaką wykonuję oraz obróbki.
 4. Aby zarezerwować sesję konieczne jest dokonanie rezerwacji przez portal zalamo.com oraz włacenie zadatku 50zł poprzez zalamo.com
 5. Rozliczenie za sesję następuje w dniu jej wykonania, po sesji; gotówką na miejscu, blik lub po powrocie do domu przelewem. Wystawiam paragon fiskalny. Do dalszej pracy nad zdjęciami przystępuję po w/w rozliczeniu.
 6. Każda zmiana terminu na mniej niż 24h przed sesją to koszt 50zł – płatna przez dotpay na zalamo.com
 7. Proszę o przybycie na sesję wyłącznie osób biorących udział w sesji. Jeśli Twoja sytuacja wymaga innej organizacji proszę ustalmy to przed sesją. Jedna sesja przeznaczona jest dla jednej rodziny (rodzice + dzieci, para). Dodatkowe osoby na sesji (w tym również pupile) to koszt +50zł
 8. Proszę o punktualne przybycie na sesję. Proszę o nie przybywanie na sesję przed czasem, ponieważ między kolejnymi sesjami muszę mieć czas na przewietrzenie studio. Przy spóźnieniu do 15min, czas spóźnienia zostanie odjęty od czasu sesji, po upływie 15min sesja zostaje anulowana, ze startą zadatku. Aby z zarezerwować kolejny termin konieczne jest wpłącenie nowego zadatku. Oczywiście los płata figle dlatego w takiej sytuacji zawsze warto zadzwonić. 
 9. Sesja jest odpowiednia dla dzieci powyżej 4 miesiąca życia. Z młodszymi dziećmi zapraszam na sesję noworodkową lub niemowlęcą.
 10. Proszę o przybycie na sesję wyłacznie zdrowych osób.
 11. Do 7 dni po sesji otrzymasz dostęp do galerii online, gdzie będą się znajdować zdjęcia po selekcji, spośród których Sama/Sam możesz wybrać te, które będą poddane finalnej obróbce i wydrukowane.  Po zatwierdzeniu przez Ciebie wyboru w galerii, otrzymuję maila z wybranymi zdjęciami i rozpoczynam dalszą pracę nad nimi. W tym momencie nie ma już możliwości zmiany wyboru lub zgłaszania uwag. Można domówić dodatkowe zdjęcia. Przekazuję wyłacznie zdjęcia zakupione.
 12. Jeśli po zapoznaniu się z galerią, będziesz chciała/ał otrzymać więcej zdjęć, można dokupić pojedyncze sztuki (50zł/szt.) lub dopłacić do wyższego pakietu. Dane do przelewu.
 13. Wybrane zdjęcia przekazuję 2-3tyg. od dokonania przez Ciebie wyboru. Zdjęcia przekazuję wydrukowane 15/21cm oraz w wersji elektronicznej (jpg) wetransferem.
 14. Przekazanie zdjęć następuje w studio przy ul. Grażyny 18/4 w Gdańsku lub przy ul. Bieszkowickiej 18 w Gdańsku. Po wcześniejszym ustaleniu. Zdjęcia mogą zostać wysłane kurierem na podany adres, wcześniej należy opłacić koszt wysyłki 15zł oraz podać adres mailowo. 
 15. Nie udostępniam zdjęć nieobrobionych.

Losu nie da się zamknąć w 15pkt. dlatego zawsze zachęcam do rozmowy.

Jak zawsze zachęcam Cię żeby ubrać się możliwie na biało. Super sprawdzą się białe bluzki, koszule, sukienki. Jeśli lubisz zestawy ze spodniami lub spódnicą to dobrze żeby była jasna: beżowa lub szara. Kolor brązowy również ładnie wychodzi na zdjęciach. Super sprawdzają się ciepłe naturalne odcienie. Bardzo, bardzo odradzam czarny i granatowy.

Pamiętaj żeby ubrać się wygodnie, swobodnie i szczęśliwie. 

A co ze stopami? Myślę że stopy będą bardzo zadowolone jak będą mogły wystąpić boso. Jeśli wolisz obuwie, proszę przynieś ze sobą obuwie na zmianę dostosowane do stroju. Przy wejściu do studia proszę o zdjęcie obuwia, w którym przychodzisz z dworu.

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem dla swojej mamy, sesja w prezencie to super pomysł. Voucher prezentowy możesz zamówić w formie elegancko zapakowanego zaproszenia w pudełeczku lub w formie zaproszenia elektronicznego.

W zaproszeniu określasz wielkosć sesji a obdarowana sama decyduje na jaki rodzaj sesji je wykorzystać. Przed sesją przeprowadzam konsultacje z obdarowaną, na których ustalamy termin i wyjaśniam wszystkie szczegóły sesji. 

voucher sesja zdjeciowa gdansk

Co na prezent z okazji Dnia Matki?

Voucher na sesję zdjęciową

Okazji w roku jest wiele aby sprawić prezent bliższym lub dalszym.  SESJA W PREZENCIE to nadal oryginalny i atrakcyjny pomysł na prezent. Możesz zamówić voucher w wersji elektronicznej TU
lub napisać do mnie w celu zamówienia vouchera w pudełeczku TU
CO ZYSKUJESZ?👇
👉 Nie musisz niczego wybierać godzinami!
👉 Masz gwarancję zachwytu obdarowanych, sprawdź opinie osób, które skorzystały KLIKAJĄC TU 
👉 Vouchery dostępne są od ręki, dziś zamawiasz – dziś odbierasz lub kiedy będziesz mieć ochotę.
 

Lokalizacja Studia

ul. Grażyny 18/4
80-438 Gdańsk
Telefon
791-068-444

godziny studyujne

pon-so 9.00-17.00

Godziny poza studio

pon-so do ustalenia

Jeśli masz jakieś wątpliwości zadzwoń lub napisz do mnie. Oddzwonię i wyjaśnię szczegóły sesji z okazji Dnia Matki.

wyślij
wiadomość

Nie przekazuję zdjęć nie obrobionych. Otrzymujecie ode mnie zdjęcia w wersji elektronicznej na CD oraz wydrukowane, w ilości jaką określa wybrany pakiet. Jeśli spodoba się Wam więcej zdjęć (co zawsze bardzo mi schlebia:) możecie dokupić pojedyncze sztuki lub przejsć na wyższy pakiet.