SESJE CIĄŻOWE GDAŃSK

sesje ciążowe
w studio
w plenerze
w domu

sesja ciążowa na plaży

Przed sesją brzuszkową odbywamy konsultacje telefoniczne, na których ustalamy szczegóły sesji, kolorystykę i ubiór. Omawiamy ilość osób na sesji i jej lokalizację. Konsultacje to po prostu rozmowa, podczas której wyjaśniam wszystko po kolei oraz odpowiadam na Twoje pytania.

CO DOBRZE WIEDZIEĆ O
SESJI CIĄŻOWEJ

Po wykonanej u mnie sesji ciążowej, otrzymujesz ode mnie zaproszenie na sesję noworodkową ze zniżką -25%. Jest to niezobowiązujące zaproszenie, rozliczane dopiero przy zakupie sesji noworodkowej.

Sesję ciążową najlepiej jest wykonać w momencie gdy Twój brzuszek jest już jednoznacznie zaokrąglony. Ale jeszcze ważniejsze od brzuszka jest Twoje samopoczucie.  Zachęcam żeby nie czekać do ostatniego tygodnia, ponieważ maleństwo może spłatać figla i przyjść na świat wcześniej.

Ponieważ na studyjnych sesjach ciążowych zazwyczaj odsłania się sporo ciała to retusz obejmuje cała widoczną na zdjęciach skórę. W ramach retuszu usuwam niedoskonałości „chwilowe” oraz trwałe (typu blizny). Delikatnie wygładzam skórę i poprawiam jej koloryt.

Zdjęcia ciążowe oraz wszystkie pozostałe, wykonuję w minimalistycznym stylu bez zbędnych akcesoriów i wydumanych stylizacji. Studyjna garderoba jest do Twojej dyspozycji, ale jeśli sobie życzysz, możesz wystąpić w swoich rzeczach, to wszystko ustalamy na konsultacjach przed sesją. Przed sesją ustalamy kolorystykę i doprecyzowujemy stylistykę sesji, przekazuję Ci wszystkie niezbędne informacje.

Zachęcam do tego aby sesję rezerwować min. z  miesięcznym wyprzedzeniem. Wtedy masz gwarancję, że Twój termin będzie dostępny. Jeśli pomysł na sesję wpadł Ci w ostatnim momencie, to warto zadzwonić, czasami zdarza się, że ktoś zwolni termin i sesja „last minute” jest dostępna.

Sesja brzuszkowa w studio oraz sesja ciążowa lifestyle w domu, mogą być wykonane z udziałem męża i dzieci. Oczywiście jeśli tylko masz taką ochotę. Sesja brzuszkowa z mężem oraz sesja ciążowa z dziećmi również zawierają Twoje indywidualne zdjęcia portretowe.

Sesje wykonuję

Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice
Telefon
791-068-444

terminy

ustalimy wspólnie

wyślij
wiadomość

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości. 

Zostaw namiary do siebie a oddzwonię, żeby zaprezentować Ci szczegóły sesji.

do zobaczenia na sesji