sesja na dzień babci i dziadka Gdańsk

Prezent na dzień Babci i Dziadka

Jaki prezent dać Babci i Dziadkowi żeby było oryginalnie?

Robienie prezentów to z jednej strony ogromna przyjemność i frajda dla przygotowującego prezent. Potem następuje oczekiwanie i pytania typu “no i jak, podoba się Tobie?” No właśnie do tego momentu wszystko jest super. A co w przypadku gdy prezent nie do końca przypadnie do gustu obdarowanym? Hmmm.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Sesja w prezencie dla Babci i Dziadka.

Sesja zdjęciowa na dzień Babci i Dziadka.

I tu na ratunek zmierzam z pomysłem sesji w prezencie. Dlaczego uważam że sesja w prezencie z okazji dnia Babci i Dziadka to dobry pomysł?

  • zaproszenie przekazuję w postaci pięknie zapakowanego na prezent voucher, 
  • voucher wręczasz na dzień Babci i Dziadka i jest on ważny 6 miesięcy. Czyli na sesję możemy się umówić w dogodnym dla Was terminie.
  • możecie wspólnie z obdarowanymi ustalić typ sesji. Nie trzeba podejmować decyzji za obdarowanych w momencie zamawiania vouchera.
  • no i równie istotny drobiazg, nie musisz szukać godzinami prezentu, ganiając po sklepach
  • nie ryzykujesz kupna nietrafionego prezentu, ponieważ wspólne zdjęcia Dziadków z Wnukami to super prezent który będzie cieszył oczy wszystkich, nie tylko obdarowanych.
  • Vouchery w pudełeczku są dostępne od ręki, więc możesz odebrać swój w dniu zakupu
  • Możesz również wybrać voucher cyfrowy. Voucher w wersji elektronicznej to bardzo wygodne rozwiązanie a jednocześnie bezpieczne. Każdy voucher ma swój unikatowy, automatycznie generowany numer. Można to porównać np do zakupu online biletu na koncert.

Najlepszy Fotograf Rodzinny w Trójmieście.

Jeśli nie jesteś pewna, sprawdź proszę opinie osób, które już były u mnie na sesji. Część z nich otrzymałą zaproszenie na sesję od swoich bliskich. 

Jeśli masz pytania lub wątpliwości zapraszam, napisz do mnie, z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania. Zachęcam zerknij również na poprzedną sesję z okazji Dnia Babci i Dziadka.

chętnie odpowiem na twoje pytania