wieczór panieński na plaży

Poranek panieński w Sopocie

Jaki prezent na Wieczór Panieński przyjaciółki?

Poranek panieński w Sopocie, był alternatywą do sesji zdjęciowej na wieczorze panieńskim. Przyjazd do Sopotu był prezentem dla siostry. Sopot w pełni sezonu tętni życiem, więc jest idealnym miejscem do zorganizowania wieczoru panieńskiego. Siostry zdecydowały że impreza będzie ich prywatnym wspomnieniem. Natomiast sesję z tej okazji wykonałyśmy rano na plaży.

Gdzie zorganizować Wieczór Panieński?

Poranna sesja zdjęciowa na plaży z okazji wieczoru panieńskiego.

Brzmi to dosyć nietypowo ale naszym celem było uwiecznienie siostrzanej miłości i przełomowego momentu w życiu. Nie chodziło o zdjęcia z szalonej imprezy. Ale raczej o pamiątkę przyjazdu nad morze. Stąd decyzja wykonania sesji na plaży.

Trochę obawiałam się światła na tej sesji, ponieważ spotkaliśmy się o godzinie ok. 10 przed południem. Czyli to pora gdzie daleko jest do „złotych godzin”. Ale jak się okazało światło rzadko bywa problemem.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Fotograf na Wieczór Panieński w Sopocie.

Kiedy zorganizować Wieczór Panieński?

Poranek panieński po wieczorze panieńskim, to mogło być wyzwaniem dla modelek. Ale dziewczyny były przygotowane na 100%, miały ze sobą kilka stylizacji. Wykonałyśmy kilka wariantów aranżacyjnych i to siostry wybierały zdjęcia, które ostatecznie trafiły do druku. Oczywiście pierwszą selekcję przeprowadzam ja, po to żebyście mogli wybierać jedynie między najlepszymi ujęciami. W zależności od wielkości sesji, przekazuję Wam galerię online z ok. 30-50 zdjęciami. Niestety czasami ciężko jest zachować profesjonalny dystans i kasować zdjęcia z zimną krwią. Po to żeby nie przekroczyć maksymalnej liczny zdjęć wstępnych. Wiec zdarza mi się czasami przekazywać większe galerie.

Wieczór Panieński na plaży w Sopocie.

Poranek panieński w Sopocie, czyli jak wybrać miejsce na sesję? Sesję z wieczoru panieńskiego można wykonać przed i w trakcie imprezy. Ale równie ciekawą alternatywą jest wykonanie sesji plenerowej z okazji wieczoru panieńskiego, która jest tylko zapowiedzią imprezy. Na taki plener możemy umówić się na plaży tak jak w tym przypadku. Lub w innym miejscu na łonie natury, świetnie sprawdziła się również łąka.

chętnie odpowiem na twoje pytania