domowa fotografia noworodkowa

Naturalna sesja rodzinna domowa Igora

Naturalna sesja rodzinna w domu.

Naturalna sesja rodzinna domowa Igora była przede wszystkim sesją noworodkową.

Jedne z moich ulubionych sesji to naturalne sesje noworodkowe. Cudownie jest obserwować jak uśmiechacie się do swojego skarbu, jak okazujecie mu troskę a sobie nawzajem czułość.

Jedno ze zdjęć przedstawia jak ojciec karmi butelką synka. Bardzo wzrusza mnie ta scena. Bycie troskliwym i zaangażowanym ojcem jest takie męskie, a w momencie gdy wielki, silny facet znajduje w sobie tyle czułości i delikatności dla maleństwa, jest to naprawdę rozbrajające:)

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Fotograf na domową sesję noworodkową.

Jak się przygotować do rodzinnej sesji z noworodkiem?

Naturalna sesja domowa, jak się do niej przygotować? Do sesji domowej przygotowujecie się tak samo jak do innego typu sesji naturalnych. Różnica jest jedna. Warto również lekko przygotować dom.

Jak się ubrać na sesję noworodkową w domu?

Kilka wskazówek dotyczących Waszego ubioru na sesjach domowych:

  • Warto abyście byli ubrani w spójnym stylu i kolorystyce. Zwróćcie również uwagę aby kolor waszych ubrań nie gryzł się z kolorem wystroju wnętrza. Ja zawsze sugeruję neutralne, ponadczasowe zestawy.
  • To czy wybierzecie jasne kolory czy ciemne, nie jest istotne. Oba warianty dobrze wychodzą na zdjęciach. Wszystko zależy od tego w jakich kolorach Wam do twarzy i jaki klimat lubicie.
  • I ostatnia ale równie ważna kwestia, ubierzcie się wygodnie. Ważne aby ubrania nie krępowały waszych ruchów . Abyście swobodnie mogli kucnąć lub usiąść przy dziecku na dywanie i z nim się pobawić.

Zdjecia noworodkowe w naturalnym oświetleniu.

Jak przygotować dom do sesji?

  • naturalne sesje domowe wykonuję bez lampy więc bardzo ważne jest przygotowanie możliwie dużo miejsca przy oknach. Ile to jest „możliwie dużo”? Nie ma limitu im więcej tym lepiej. A jakie jest minimum? Co najmniej tyle żebyście zmieścili się Wy, mały oddech i ja:)
  • warto pamiętać o usunięciu mistrzów drugiego planu. Mam na myśli, kabli i skarpetek. Z balkonu prania. Generalnie jest jedna uniwersalna zasada. Pochowajcie wszystko czego nie chcecie potem widzieć na zdjęciu.

chętnie odpowiem na twoje pytania