naturalna domowa sesja ciążowa w Gdańsku

Naturalna sesja brzuszkowa w domowym zaciszu

Sesja brzuszkowa w domu.

Naturalna sesja brzuszkowa, którą wykonuję u Was w domu lub np. ulubionej restauracji zawsze emanuje spokojem i ciepłem. Te cudowne emocje wynikają chyba ze stanu oczekiwania i przepełniającej Was miłości. Tego nie da się utrzymać w sercu to krąży wokół i udziela się otoczeniu. Domowe sesje ciążowe wykonuję na terenie całego Trójmiasta a dojazd do Was jest wliczony w cenę sesji. Naturalna sesja brzuszkowa ma formę mini repotrażu, który ze względu na stan głównej bohaterki nie jest tak ekspresyjny jak sesje rodzinne z dziećmi.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Fotograf ciążowy Gdańsk, Sopot, Gdynia.

Jak się przygotować do sesji ciążowej w domu?

Jak się przygotować? Tradycyjnie jak wszystkie sesjie domowe również naturalną sesję ciążową wykonuję jak najbliżej okna. Wybieram to miejsce ze względu na naturalne światło. Światło padające bezpośrednio z okna jest najsilniejsze, i pomijając południową ekspozycję w słoneczny dzień, daje piękne światłocienie. Gdy Wasze mieszkanie jest na prawdę bardzo słoneczne i światło jest zbyt silne wystarczy zmiana ustawienia się lub lekka pomoc firanki. Namawiam, nalegam ale nie zmuszam 🙂 aby miejsce przy oknie było wolne od przeszkadzaczy. Mam na myśli mistrzów drugiego planu, czyli kable, suszarki z praniem itp. do widoku których jesteśmy przyzwyczajeni ale nie koniecznie chcemy ich oglądać na zdjęciach.

Jak się ubrać na naturalną sesję ciążową w domu?

Jak się ubrać? Jeśli chodzi o strój na domową sesję ciażową jest kilka zaleceń, od których sami ustalamy sobie wyjątki.

Po pierwsze dobrze aby osoby biorące udział w sesji były ubrane spójnie kolorystycznie, w tej samej tonacji i stylu. Sprawdzaja się kolory neutralne, czyli biel i czerń, odcienie szarościu i granatu. Są to te same zasady co przy sesjach rodzinnych w domu.

Sesja ciążowa z partnerem w domu.

Po drugie dobrze aby Wasze stroje nie wychodziły na plan pierwszy. Czyli zalecam unikać agresywnych wzorów, aplikacji, napisów i kolorów, bo to Wy macie być najważniejsi na zdjęciach.

Oczywiście ważne jest również abyście czuli się w ubraniu komfortowo. Abyście czuli się dobrze ubrani a nie poprzebierani. Każdy z nas ma inny styl i dobrze aby Wasz był widoczny na zdjęciach.

Naturalna sesje ciążowa.

Jeśli chodzi o ciężarną modelkę to tak jak pisałam w pkt.3 musi się czuć w stroju komfortowo. Z mojego punktu widzenia super sprawdzają się dopasowane stroje, ponieważ pięknie podkreślaja brzuszek. W tym okresie kobieta ma charakterystyczną sylwetkę, na której pokazaniu mi zależy. Czasami Panie mają różne wątpliwości co do swojego wyglądu. Dlatego podczas sesji zdjeciowej cały czas rozmawiamy, również o tym czego nie chcecie eksponować. Mi równie bardzo jak Wam zależy na tym abyście na zdjęciach wyszły pięknie. Dlatego słuchając tego co mówicie staram się ustawić Was do zdjecia w takich pozycjach abyście czuły się komfortowo a brzuszek był eksponowany.

chętnie odpowiem na twoje pytania