mini sesja wiosenna wielkanocna 2021

Mini Sesje Wiosenne i Wielkanocne

Jak będą wyglądały Mini Sesje Wielkanocne w 2021?

Mini sesje wiosenne i wielkanocne w 2021 już nie są zagadką. Na pytanie jak będą wyglądały,  mogę odpowiedzieć tylko w jeden sposób. Będą wyglądały pięknie. Przygotowałam dla Was dwie scenki

  1. Pierwsza na łóżku, w bieli z naturalnymi dodatkami i jak na mnie, sporą ilością zieleni. Dominującym kolorem jest biały ale zewsząd do kadru wkradają się motywy roślinne, w tym moja ukochana monstera. W tle wiszą zielone girlandy, udające pnącza.
  2. Druga scenka, zaskakująco również w zieleni:). Dla odmiany jednak zielony jest kolorem dominującym a biały tylko dodatkiem. W tle wiszą kwietne okręgi.
Sprawdź ofertę / Umów sesję

Fotograf rodzinny Gdańsk.

Jak się ubrać na Mini Sesje Wielkanocne w 2021?

Jak zawsze usilnie sugeruję 🙂 aby biały był kolorem bazowym i dominującym w Waszym stroju. Zależy mi, żeby na mini sesjach wiosennych i wielkanocnych uzyskać efekt świeżości nadchodzącej wiosny. Dlatego właśnie, namawiam równie usilnie aby unikać koloru czarnego lub innych bardzo ciemnych. Ale dla odmiany zachęcam do dodatków w pastelowych, jasnych, odcieniach wiosny. Mile widziany jasny zielony, żółty, różowy i ich odmiany.

Mini Sesja Wielkanocna w prezencie?

Oczywiście, jak każdą sesję, również sesję wiosenną i wielkanocną możecie wykupić w prezencie dla bliskich. Myślę, że to bardzo dobry pomysł na oryginalny prezent na Wielkanoc. Ładne vouchery prezentowe, zapakowane w pudełeczku, możesz zobaczyć TU. Zapraszam również z ofertą na Sesje Wielkanocne i Wiosenne.

chętnie odpowiem na twoje pytania