sprawdź ofertę 2023r.

mini sesja Gdańsk

mini sesja
świąteczna

Mini sesje Świąteczne to świetny pomysł na prezent dla Babci i Dziadka ale nie tylko. Sesja Bożonarodzeniowa to piękna pamiątka, a wykonując ją co roku możemy śledzić jak zmieniają się nasze dzieci i my sami. Eleganckie stroje i świąteczna atmosfera dodatkowo dodają magii. Mini Sesja Świąteczna może być wykonana w studio, wtedy jej efekt jest w dużej mierze przewidywalny.  Zapoznając się z aktualną aranżacją na Sesję Bożonarodzeniową w Gdańsku, wiesz jakiego efektu możesz się spodziewać. Co roku przygotowuję inne aranżacje. To co jest niezmienne to moja miłość do umiarkowania i naturalności. Staram się aby aranżacje bożonarodzeniowe nie emanowały przepychem. Jestem za tym aby dodatki świąteczne w delikatny i radosny sposób podkreślały świąteczny nastrój sesji.

Sesja świąteczna również może się odbywać u Was w domu, wtedy ma klimat naturalny reportażowy. W przeciwieństwie do sesji świątecznej w studio, na sesji w domu wykorzystujemy Waszą aranżację świąteczną.

Jeśli nie możesz się zdecydować napisz lub zadzwoń, co dwie głowy to nie jedna. Jeśli jesteś już zdecydowana to napisz tym bardziej. Ze względu na duże zainteresowanie mini sesjami świątecznymi, warto zarezerwować swój termin już w październiku.

sprawdź ofertę 2023r.
 • 6 naturalnych ujęć
 • czas trwania do 50min.
 • dostęp do galerii online
 • zdjęcia jpg. + wydruki 15/21cm
 • koszt od 400

 

sesja-swiateczna-gdansk
sprawdź ofertę 2023r.
 1. Podczas umawiania sesji proszę o podanie Twojego Imienia, Nazwiska, nr telefonu oraz e-maila, potrzebuję ich wyłącznie do kontaktu z Tobą oraz późniejszego przekazania zdjęć.

 2. Przybycie na sesję jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu. 

 3. Przybycie na sesję jest równoznaczne z zaakceptowaniem stylu, sposobu kadrowania fotografii jaką wykonuję oraz obróbki.

 4. Przed sesją ustalamy wspólnie ubiór osób biorących udział w sesji. Efekt widoczny na zdjęciach zależny jest również od Waszego zastosowania się do zaleceń.

 5. Proszę o przybycie na sesję wyłącznie osób biorących udział w sesji. Jeśli Twoja sytuacja wymaga innej organizacji proszę ustalmy to przed sesją. Jedna mini sesja świąteczna przeznaczona jest dla jednej rodziny (rodzice + dzieci, para). Dodatkowe osoby na sesji (w tym również pupile) to koszt +50zł

 6. Proszę o punktualne przybycie na sesję. Proszę o nie przybywanie na sesję przed czasem, ponieważ między kolejnymi sesjami świątecznymi muszę mieć czas na zdezynfekowanie i przewietrzenie studio. Przy spóźnieniu do 15min, czas spóźnienia zostanie odjęty od czasu sesji, po upływie 15min sesja zostaje anulowana. Oczywiście los płata figle dlatego w takiej sytuacji zawsze warto zadzwonić.

 7. Rozliczenie za sesję następuje w dniu jej wykonania, po sesji; gotówką na miejscu lub po powrocie do domu przelewem. Wystawiam paragon fiskalny. Do dalszej pracy nad zdjęciami przystępuję po w/w rozliczeniu.

 8. Do 7 dni po sesji otrzymasz dostęp do galerii online, gdzie będą się znajdować zdjęcia po selekcji, spośród których Sama/Sam możesz wybrać te, które będą poddane finalnej obróbce i wydrukowane.  Po zatwierdzeniu przez Ciebie wyboru w galerii, otrzymuję maila z wybranymi zdjęciami i rozpoczynam dalszą pracę nad nimi. W tym momencie nie ma już możliwości zmiany wyboru lub zgłaszania uwag. Można domówić dodatkowe zdjęcia.

 9. Jeśli po zapoznaniu się z galerią, będziesz chciała/ał otrzymać więcej zdjęć, można dokupić pojedyncze sztuki (cennik wg. pakietu) lub dopłacić do wyższego pakietu. Dane do przelewu pod regulaminem. 

 10. Wybrane zdjęcia przekazuję 2-3tyg. od dokonania przez Ciebie wyboru. Zdjęcia przekazuję wydrukowane 15/23cm oraz w wersji elektronicznej (jpg). 

 11. Przekazanie zdjęć następuje w studio przy ul. Grażyny 18/4 w Gdańsku lub przy ul. Bieszkowickiej 18 w Gdańsku. Po wcześniejszym ustaleniu. Zdjęcia mogą zostać wysłane kurierem na podany adres, wcześniej należy opłacić koszt wysyłki 15zł oraz podać adres mailowo. 
 12. Nie udostępniam zdjęć nieobrobionych.

Losu nie da się zamknąć w 15pkt. dlatego zawsze zachęcam do rozmowy.

Jak zawsze zachęcam Cię żeby ubrać się możliwie na biało. Super sprawdzą się białe bluzki, koszule, sukienki. Jeśli lubisz zestawy ze spodniami lub spódnicą to dobrze żeby była jasna: beżowa lub szara. Kolor brązowy również ładnie wychodzi na zdjęciach. Jako kolory dodatkowe mogą się pojawić: choinkowa zieleń lub mikołajowa czerwień. Bardzo, bardzo odradzam czarny i granatowy.

Pamiętaj żeby ubrać się wygodnie, swobodnie i szczęśliwie. 

A co ze stopami? Myślę że stopy będą bardzo zadowolone jak będą mogły wystąpić w wesołych świątecznych skarpetkach. Jeśli wolisz obuwie, proszę przynieś ze sobą obuwie na zmianę dostosowane do stroju. Ze względu na porę roku, buty w których przyjdziesz będą chciały zostać  przy wejściu.

Mini sesja świateczna studio czy w domu?

Sesja świąteczna  może się odbywać również u Was w domu, wtedy ma klimat naturalny reportażowy. W przeciwieństwie do sesji świątecznej w studio, na sesji w domu wykorzystujemy Waszą aranżację świąteczną.

Jeśli nie możesz się zdecydować napisz lub zadzwoń, co dwie głowy to nie jedna. Jeśli jesteś już zdecydowana to napisz tym bardziej. Ze względu na duże zainteresowanie mini sesjami świątecznymi, warto zarezerwować swój termin już w październiku.

sprawdź ofertę 2023r.