twój fotograf Gdańsk

zapraszam do kontaktu

Nie dla każdego sesja zdjęciowa to codzienność. Masz wątpliwości jak się ubrać i nie wiesz czego się spodziewać?

Bez obaw, po umówieniu sesji przekażę wszystkie niezbędne informacje. Na konsultacjach przed sesją ustalimy wspólnie kolorystkę sesji i jej klimat. Ponad to serdecznie zapraszam do rozmowy. Nie taki fotograf straszny jak go malują.

Lokalizacja Studia

ul. Grażyny 18/4
80-438 Gdańsk
Telefon
791-068-444

godziny studyujne

pon-so 9.00-17.00

Godziny poza studio

pon-so do ustalenia

Wypełnij proszę poniższy formulaż kontaktowy. Po jego otrzymaniu zadzwonię, żeby omówić szczegóły sesji. Zaproponuj swój termin sesji, jeśli będzie wolny, wstępnie go dla Ciebie zarezeruję.  Do zobaczenia.

W dniach 02-24. 07 przebywam na urlopie. Na Twoją wiadomość odpowiem po 25.07. Wolne terminy mam od 26-07, zapraszam do zapisu.

wyślij
wiadomość

Zajrzyj na bloga
sesja rodzinna na plaży

Zdjęcia rodzinne na plaży

Jak pozować na sesji rodzinnej w plenerz? Jak pozować na sesji rodzinnej w plenerz? Im mniej tym lepiej. Zawsze, na początek staram się wykonać kilka

sesja na dzień matki

Sesja na Dzień Matki

Dzień Matki zdjęcia rodzinne oferta 2022 sesja na dzień matki Sesja na Dzień Mamy to Twoja chwila spędzona z dziećmi i/lub z partnerem. To piękne

prezent na wieczór panieński

Prezent na Wieczór Panieński

Jaki prezent wybrać na Wieczór Panieński koleżanki? Wieczór Panieński, trochę inny niż wszystkie. W sumie to nie wieczór a wczesne popołudnie.  Wspomniemnienie jeszcze z przedwiośnia.