Fotograf Noworodkowy | Ciążowy | Rodzinny Gdańsk, Sopot, Gdynia

FOTOGRAFIA MACIERZYŃSTWA

fotograf rodzinny Gdańsk

SESJA ZDJĘCIOWA DLA CIEBIE

Witaj, mam na imię Danka i jestem fotografką macierzyństwa. Z przyjemnością wykonam dla Ciebie sesję rodzinną, sesję ciążową lub sesję noworodkową. Jako fotograf z Gdańska a raczej fotografka z Trójmiasta, zapraszam Cię do mojego studio, które mieści się w Gdańsku Wrzeszczu. Z przyjemnością uchwycę Twoje wspomnienia również w innej lokalizacji na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni lub okolic Trójmiasta.  

Bez względu na lokalizację sesji, zawsze pragnę stworzyć dla Ciebie naturalne zdjęcia, pełne swobody. Pokazujące Twoje prawdziwe piękno ale w niecodzienny, zjawiskowy sposób. Tworzę dla Ciebie fotografię łączącą minimalizm formy i bogactwo emocji i uczuć oraz zamiłowanie do naturalności i piękna.

Sesja zdjęciowa ze mną jest swobodna, bezstresowa i daje Ci poczucie bezpieczeństwa, ponieważ ogarniam wszystko co jest do ogarnięcia a Tobie pozostawiam wolność wyboru na każdym etapie współpracy.

Na konsultacjach przed sesją ustalimy wszystkie szczegóły, opowiem o kolejnych etapach naszej współpracy. Abyś była pewna swojej decyzji.

(Na marginesie dodam, że każda sesja zawiera ciałopozytywną obróbkę artystyczną).

chętnie odpowiem na twoje pytania

Ciałopozytywna sesja ciążowa pokazuje Twoje piękno i kobiecość. Delikatne i naturalne spojrzenie na ten moment, w którym teraz jesteś. Po to, abyś każdego dnia mogła utwierdzać się w przekonaniu jak piękna jesteś. 

Proponuję trzy lokalizacje: Sesja Ciążowa w studio lub jako Lifestyle, czyli Sesja Ciążowa w domu. Oczywiście jeśli tylko pogoda dopisze możesz wybrać Sesję Ciążową w plenerze, z partnerem lub indywidualną.

Na sesję ciążową najlepiej wybrać moment gdy Twój brzuszek jest już jednoznacznie widoczny ale Ty nadal czujesz się komfortowo. Po to aby sesja była miłym wspomnieniem.

W sesji ciążowej może wziąć udział Twój partner i starsze dzieci. Oczywiście jeśli tylko masz takie życzenie. Na wszystkie Twoje pytania, z przyjemnością odpowiem podczas rozmowy. Zostaw swój nr. telefonu – oddzwonię.

Obejrzyj Galerie:

Sesja noworodkowa, bo maleństwo szybko rosnie. To naturalne i delikatne portrety maleństwa, żeby w przyszłości cieszyć oczy tym słodkim wspomnieniem. To również zdjęcia z rodzicami, bo takie są właśnie najcenniejsze dla dorosłych dzieci.

Ze względu na delikatność maleństwa i fakt, że sesję noworodkową najlepiej wykonać do 14 dnia. Proponuję abyś wybrała jedną z dwóch lokalizacji, czyli: Sesja Noworodkowa w studio lub Sesja Noworodkowa w domu. 

Obejrzyj Galerie:

Sesja rodzinna to uczucia ujęte w kadr. Wasza miłość, przytulasy i całusy uwiecznione po to żeby wracać do nich jak najczęściej. Te zdjęcia wycisną łezkę wzruszenia jak dzieci będą już dorosłe. Bo zawsze warto pamietać te najpiękniejsze chwile.

Pod skromnym określeniem Sesja Rodzinna, kryje się bardzo szeroki zakres i bogactwo możliwości. Trzy główne lokalizacje to: Sesja Rodzinna w studio lub u Ciebie w domu albo Sesja Rodzinna w plenerze.

Obejrzyj Galerie:

sesja-portretowa-danka-szafranska

fotograf rodzinny Gdańsk // trójmiasto

Danka Szafrańska

Wierzę, że każda sesja zdjęciowa jest jedyna w swoim rodzaju. Relacja jaką mam z Wami podczas sesji, wpływa na klimat zdjęć. Dlatego zawsze staram się żebyście czuli się swobodnie i dobrze się bawili. Mi tak samo jak Wam niezmiernie zależy na tym aby powstały piękne zdjęcia.

Specjalizuję się w sesjach ciążowych, noworodkowych i rodzinnych.  Sesję zdjęciową mogę wykonać dla Ciebie, u mnie w studio, u Ciebie w domu lub możemy umówić się na sesję w plenerze. Wykonuję również reportaże, czyli sesje z Wieczoru Panieńskiego, z Chrztu Św. lub sesje z Komunii Św. Zapraszam zapoznaj się z galerią.

Jeśli chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, będzie mi niezmiernie miło. Kilka istotnych i kilka zbędnych szczegółów w zakładce O mnie

nie polegaj na obietnicach, sprawdź
opinie klientów
Emilia Trawicka

Pani fotograf jest bardzo profesjonalna, potrafi odpowiednio dobrać tło do zdjęcia, wykazuje pełne zaangażowanie podczas sesji, doradza i motywuje. Obróbka zdjęć jest starannie wykonana i już po kilku dniach można cieszyć się efektami współpracy. Polecam 🙂

Sylwia

Szczerze polecam! Pani Danka wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klienta, stwarza miłą i przyjazną atmosferę podczas sesji i ma anielska cierpliwość do dziecka 🙂 Studio fotograficzne bardzo ładne, czyste z osobnym pokojem dla klienta aby mógł się przygotować do sesji. Czuliśmy się bardzo komfortowo co przewyższyło nawet nasze oczekiwania. Z pewnością skorzystamy jeszcze z usług Pani Danki. Pozdrawiamy.

Izabela Oller

Bardzo polecam! W czasie sesji miła, spokojna atmosfera, świetne podejście do dzieci (nawet tych nieco humorzastych;)), przyjemne, jasne studio. Zdjęcia piękne – z ciężkim sercem rezygnowałam z niektórych ujęć, żeby zmieścić się w ilości z pakietu. Cała „operacja” związana z wyborem zdjęć i płatnościami bardzo wygodna, a obróbka i wydruk w niedługim czasie.

chętnie odpowiem na twoje pytania