Fotograf rodzinny Gdańsk

sesja rodzinna
w studio

Sesje rodzinne studyjne mogą mieć różną formę. Gdy w sesji biorą udział młodsze dzieci lub całkiem maluszki, proponuję naturalne aranżacje w bieli, na wygodnym łóżku. Klimat prawie jak w domu. Jak na każdej sesji, zależmy mi żebyście czuli się swobodnie. Podczas sesji rodzinnej w studio wykonuję dla Was wspólne zdjęcia rodzinne, o bardzo naturalnej formie. Ale również indywidualne portrety. Po sesji otrzymujecie dostęp do galerii online, w której znajdują się najlepsze zdjęcia z sesji. Już po selekcji i wstępnej obróbce. Sami wybieracie te, które podobają się Wam najbardziej, i które mają trafić do druku. Na wybranych zdjęciach, przed wydrukiem, robię jeszcze retusz skóry.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Jak wygląda sesja rodzinna w studio?

Alternatywą do białego łóżka jest zielona lub wiklinowa sofka. To rozwiązanie dobre gdy dzieci są starsze lub prawie dorosłe. Lub gdy w sesji bierze udział cała dorosła rodzina. Jeśli wolicie styl bardziej artystyczny lub formalny, alternatywą do sesji w bieli jest sesja w ciemnych tonacjach. Wszystkie szczegóły ustalamy na konsultacjach przed sesją.

Po części siedzącej przechodzimy do zdjęć stojących rodzinnych. Super rozwiązaniem dla nastolatek są zdjęcia portretowe w stylu modowym. Rodzicom również wykonuję zdjęcia portretowe. Mają one charakter trochę bardziej wizerunkowy. 

Zdjęcia rodzinne to bardzo szerokie pojęcie. Taka sesja może mieć charakter mieszany np.: sesja rodzinna połączona z ciążową. Sesja rodzinna i niemowlęca zarazem lub noworodkowa. Sesja rodzinna to również zdjęcia z okazji Dnia Babci i Dziadka, wykonane z wnukami.

Sprawdź ofertę / Umów sesję